Biz Kimiz?

1985 Yılında Marmara Yün İplik San. Tic. A.Ş. olarak kurulmuş olan firmamız daha öncedende gelen ipekçilik koza deneyimini Fantazi ve El Örgü İpi üretimine başlamıştır. Her geçen gün Vizyonunu ve Misyonunu geliştirerek ilerleyen firmamız son olarak tecrübesini Boya Apre branşında da faliyet göstermeye başlayarak kanıtlamıştır.

Ne Yapıyoruz?

Marmara Yün İplik San. Tic. A.Ş. olarak her türlü Fantazi El Örgü İpi üretebilmekte olup, ürettiği ürünlerini öncelikle Türkiye olmak üzere Dünyanın her ülkesine ihraç etmektedir. İhraç edilen ülkelerin başında; Rusya, Ukrayna, Türkmenistan, Romanya ve Azerbeycan gelmektedir.Üretim ile birlikte aynı zamanda toptan mağazamızda kendi fantazi el örgü ipi markamız olan LADY LANA, TEMİZ İPEK ve alım satımını üstlendiğimiz Alize El Örgü Yünleri Firması başta olmak üzere Ören Bayan, Altın Başak, Akiş, Tunç, Opal, Canan firmalarınında bölge bayiliklerini yapmaktayız.

Videoyu oynat

Marmara Yün İplik San. ve Tic. A.Ş.

Tecrübe ve deneyimi çok yönlü olan firmamız Tecrübesini Kaliteyle buluşturmakta ve her geçen gün tekstile yönelik teknolojileri takip ederek ürün kalitesini ve kapasitesini artırarak ilerlemektedir.